tel. 728 454 634
Firma OSA Warszawa
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
Poniedziałku do Piątku w godzinach od 10:00
do 18:00. Zapraszamy!
OSŁONY OKIENNE. STYL. ARANŻACJE.

Nasza firma, prowadząca salon sprzedaży w Warszawie, specjalizuje się w dostarczaniu artykułów okiennych zarówno dla Klientów detalicznych, jak i hurtowych. Oferujemy kompleksową ofertę – obejmuje ona nie tylko dokonanie profesjonalnego pomiaru, ale również merytoryczne doradztwo oraz pełną i fachową instalację zamówionych artykułów. Nasi Klienci mogą też skorzystać z przygotowanego specjalnie dla nich programu gwarancyjnego, który z pewnością pozwoli im cieszyć się dekoracjami okiennymi przez wiele lat.

Stale dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się najlepsze artykuły. Są to markizy, moskitiery, plisy i rolety rzymskie najlepszych marek. Oczywiście proponujemy także rolety zewnętrzne i verticale – doskonale sprawdzające się nie tylko w domach, ale również i biurach oraz budynkach biznesowych. Dla Klientów poszukujących bardziej tradycyjnych rozwiązań, przygotowaliśmy żaluzje – drewniane, aluminiowe oraz fasadowe.

Na rynku obecni jesteśmy od ponad 12 lat i od tego czasu wszystkie nasze realizacje służą innym poprzez swoją jakość wykonania i bezkonkurencyjną trwałość. Pomagamy wybierać najlepsze rozwiązania dla konkretnych Klientów.

Naszym zadaniem jest dostarczanie Państwu realizacji na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najlepszych materiałów
i produktów wiodących marek. Wszystkie realizacje są objęte gwarancją serwisową i szczegółową kontrolą jakości.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi i serwis sprostają Państwa oczekiwaniom.

Dlaczego my?

    • Bezpłatna wycena
    • Pomiar i doradztwo GRATIS
    • ponad 12 lat na rynku
    • Kompleksowa oferta
    • Gwarancja solidności
Nasza oferta
ROLETY - PLISY - ZASŁONY ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR