tel. 728 454 634
Firma OSA Warszawa
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
Poniedziałku do Piątku w godzinach od 10:00
do 18:00. Zapraszamy!
WYBRANE REALIZACJE

Anin / Wawer – Markiza

Realizacja obejmuje wykonanie zautomatyzowanej markizy sterowanej zdalnie za pomocą pilota. Instalacja posiada także czujnik nasilenia wiatru, który w przypadku silnych powiewów automatycznie zamyka markizę.

ul. Sułkowicka – Karnisze i rolety

Pomysł na nietypowe okna. Szyna DS. (nowość na polskim rynku). Karnisze z kolekcji Quadro. Rolety rzymskie i żaluzje drewniane 50 mm. Całości dopełniają przepiękne zasłony.

Konstancin – Osłony okienne

Sukces projektu Pracowni Architektonicznej EJSMONT z którą współpracujemy od 5 lat.
Realizacja projektu – OSA. Rolety rzymskie, rolety podgumowane, żaluzje drewniane 50 mm
w systemie retro.

Mega Residence – Rolety

Rolety rzymskie dobrane kolorystycznie pod szarą ścianę przez stylistę. Intensywny wzór doskonale komponuje się z ascetycznym wykończeniem wnętrza. Mocne nasłonecznienie zostało zredukowane do minimum na czym najbardziej zależało naszemu Klientowi.

Miasteczko Wilanów – Żaluzje

Fantastyczna realizacja na Miasteczku Wilanów. Żaluzje aluminiowe 25 mm, srebrne, perforowane. Lekkie i eleganckie są idealnym dopełnieniem każdego wnętrza, które jednocześnie chronimy przed dopływem promieni słonecznych.

Pruszków – Osłony Okienne

Ogród zimowy w dwukondygnacyjnym penthouse'sie w Pruszkowie borykał się z problemem szybkiego nagrzewania latem
i wytracania ciepła zimą. Optymalnym rozwiązaniem było zasłonięcie okien odpowiednim produktem.

Wawer – Klub Sosnowy – Osłony

Kompleksowa realizacja dla Klubu Sosnowego na warszawskim Wawrze. Ekskluzywne wnętrza wymagały odpowiedniej aranżacji okien. Klient zdecydował się na klasyczne rolety oraz plissy.

Łomianki – Rolety rzymskie

Eleganckie rolety rzymskie w apartamencie w Łomiankach. Tkaniny, mechanizmy i szycie – firma Osłony Okienne Styl Aranżacje MULTIMEEX. Specjalny montaż do listwy przyszybowej.

Konstancin – Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to produkt coraz częściej wybierany także przez najbardziej wymagających Klientów. W tym przypadku realizacja obejmuje okna w najważniejszych pomieszczeniach.

OKI Printing Solutions – Verticale

Nowoczesne Verticale w warszawskim biurze firmy OKI Printing Solutions. Produkt ten idealnie nadaje się nie tylko do osłony okien ale także do odzielania pomieszczeń. Jest łatwy w użytkowaniu i konserwacji.

Millenium Plaza – Żaluzje

Realizacja obejmowała wyposażenie siedziby firmy TMS Brokers w profesjonalny zestaw osłon okiennych. Klient wybrał klasyczne rozwiązanie biurowe - wysokiej jakości żaluzje aluminiowe.

Rezydencja Grzybowo – Markizy

Instalacja w pełni zautomatyzowanych markiz tarasowych oraz moskitier na drzwi i okna. Całość realizacji trwała około 3 godzin roboczych. Każda realizacja objęta jest gwarancją i wsparciem serwisowym.

Jerozolimskie 94 – Rolety Anwis

Nowoczesne rozwiązanie dla powierzchni biurowych które skutecznie ochroni pomieszczenie przed nadmiarem promieni słonecznych to zaawansowane technologicznie rolety firmy Anwis.

Marina Mokotów – Markiza

Markizy tarasowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy czerpią przyjemność
z przebywania w ogrodzie lub na tarasie.

ul. Taneczna – Żaluzje drewniane

Instalacja 52 białych, drewnianych żaluzji dekoracyjnych o najwyższym standardzie wykonania. Całość jest efektem prac naszych specjalistów od dekoracji okien.

Dom – Wawer – Fototapeta

Ekskluzywna fototapeta wykonana na najwyższej jakości folii samoprzylepnej dodatkowo laminowanej matowym laminatem zabezpieczającym grafikę przed zagrożeniami płynącymi z zewnątrz. Wymiar to 690 x 300 - Klient zażyczył sobie zdjęcie z motywem yachting'u oddające jego ulubione hobby.

ul. Grzybowska 4 – Moskitiery i Plisy

Kolejna realizacja w apartamentowcu przy ul. Grzybowskiej 4 obejmowała pełne wyposażenie mieszkania w plisy oraz moskitiery robione na zamówienie pod kolor framugi okiennej ( lakierowane na kolor z palety RAL ).

TRITON – Rolety zewnętrzne (antywłamaniowe)

Realizacja obejmowała profesjonalną instalację najnowocześniejszych rolet zewnętrznych (antywłamaniowych) w systemie elektrycznym. Sterowane mogą być za pomocą Panelu Inteligentnego Domu (także za pomocą smartfona lub tabletu z odpowiednim oprogramowaniem) lub tradycyjnym włącznikiem.

Dadaj/Pojezierze Olsztyńskie – montaż zasłon, firan, plis

Realizacja obejmowała zaprojektowanie i wykonanie zasłon, firan i plis.

Domek Myśliwski – Rolety z Tkaniny Screenowej

Realizacja polegała na montażu naszych rolet z tkaniny screenowej w domku myśliwskim zapewniając mu ochronę przed słońcem, wzrokiem i insektami.

Rezydencja / Dworek – markiza

Prześliczna realizacja montaż markizy w rezydencji typu dworek.
ROLETY - PLISY - ZASŁONY ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR